За поданням від Великописарівської громади нашу землячку Тетяну Скоркіну було нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ст (посмертно).
Під час візиту в Охтирку Президент України Володимир Зеленський вручив орден доньці загиблої соціальної працівниці з Великої Писарівки
Велика повага і шана до нашої героїні, яка загинула минулого року під час обстрілів Великої Писарівки, коли добросовісно виконувала свої службові обов’язки. Ми раніше розповідали про це на сторінках “Ворскли”, а також нашому сайті https://vorskla1930.com.ua/…/soczialnu…/
Мешканку Великописарівської громади Тетяну Скоркіну, яку вбив російський снаряд, нагородили орденом «За мужність» (посмертно).
Про це йдеться в Указі президента України № 97-2023 “Про відзначення державними нагородами України”.
І от сьогодні донька Ірина отримала орден своєї мами.
Звісно ж, орден не поверне донькам маму, онучці — бабусю, а приятелькам — добру подругу. Але, сподіваємося, що він хоч якось зігріє їх душі та служитиме підтвердженням того, що Тетяна була мужньою людиною. Справжньою донькою України!

