Розсоші Великописарівської громади вже давно живуть під постійними ударами російських дронів. FPV, «молнії», пожежі та атаки по цивільних хатах тут стали страшною буденністю.

Черговою жертвою дронового терору стала родина місцевого жителя Івана.
— По машині вдарили чотири FPV, а одна «молнія» — перед машиною у ворота. Ще чотири FPV влучили по господарству і два удари були по хаті. П’ять ударів видержали, сиділи в углу в хаті, а потім вибрали момент і з рюкзаком та чемоданом вискочили до сусідів через п’ять дворів… — розповідає чоловік.
За його словами, тоді вдалося врятуватися буквально дивом.


Ще 29 квітня росіяни влаштували у Розсошах справжній дроновий терор. Тоді по сусідньому господарству, як розповідали люди, прийшлося близько 15 ударів. У той день була розбита й автівка цієї родини, пошкоджене господарство.
А вже 14 травня будинок спалили остаточно.
— На фото і відео — моє господарство і автівка. Сам я з дружиною бомжую в Охтирці, — каже пан Іван.
Ще недавно це було добротне господарство, яке родина будувала роками — «для себе». Як і більшість жителів прикордонних сіл, чоловік останнім часом не мав постійної роботи. Тепер подружжя залишилося фактично без нічого — лише з рюкзаком і валізою.
«Ворскла» вже неодноразово писала про дронові атаки у Розсошах. Раніше редакція розповідала про жінку, яка тікала із села під ударами FPV-дронів, а також про пана Юрія, по господарству якого росіяни вдарили півтора десятка дронів.
Не припиняються обстріли й центру Великописарівської громади.
Сьогодні Велика Писарівка знову палала. Росіяни спалили кілька житлових будинків. Зокрема, пожежі сталися на вулиці Садовій (колишня Колгоспна).
Прикордоння Сумщини продовжує жити під щоденним дроновим терором.