Збираємо кошти на тепловізор для земляків

Друзі, родичі, колеги, знайомі і просто небайдужі люди! Велике прохання підтримати та допомогти нашим захисникам — воїнам із нашого району. Вони обороняють нашу землю і ризикують найціннішим — своїм життям.

Щиро прошу вас про допомогу задля миру і спокою! Терміново! Збираємо кошти на тепловізор для 58-ї бригади, 2-й стрілецький батальйон 1-ї роти. Цей прилад є життєво необхідний нашим хлопцям-землякам з Вільного, Ямного, Яблучного, Розсошів, Кириківки, Охтирки, Тростянця.

Трохи про бригаду. Із самого початку війни наші земляки були в теробороні, стояли на горі у Вільному з хлопцями з 93-ї бригади. Потім у травні їх направили в Конотоп на навчання, а в червні — в Донецьку область, на Бахмут. Там були пів року, потім місяць в Чернігові і знову в бій.

Наші хлопці завжди все купували за власні кошти: автівку, обмундирування, спорядження, але тепер просять про допомогу.

Звіт про надходження та витрату коштів гарантуємо. Дякую всім, хто відгукнеться!

Кошти прошу перераховувати на карту Приватбанку 4731 1856 1614 1096 Гавриленко Ольга Олегівна.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *