
Друзі, родичі, колеги, знайомі і просто небайдужі люди! Велике прохання підтримати та допомогти нашим захисникам — воїнам із нашого району. Вони обороняють нашу землю і ризикують найціннішим — своїм життям.
Щиро прошу вас про допомогу задля миру і спокою! Терміново! Збираємо кошти на тепловізор для 58-ї бригади, 2-й стрілецький батальйон 1-ї роти. Цей прилад є життєво необхідний нашим хлопцям-землякам з Вільного, Ямного, Яблучного, Розсошів, Кириківки, Охтирки, Тростянця.
Трохи про бригаду. Із самого початку війни наші земляки були в теробороні, стояли на горі у Вільному з хлопцями з 93-ї бригади. Потім у травні їх направили в Конотоп на навчання, а в червні — в Донецьку область, на Бахмут. Там були пів року, потім місяць в Чернігові і знову в бій.
Наші хлопці завжди все купували за власні кошти: автівку, обмундирування, спорядження, але тепер просять про допомогу.
Звіт про надходження та витрату коштів гарантуємо. Дякую всім, хто відгукнеться!
Кошти прошу перераховувати на карту Приватбанку 4731 1856 1614 1096 Гавриленко Ольга Олегівна.
