18 вересня вороги “привітали” Велику Писарівку та інші населені пункти громади обстрілами з важкої артилерії. Один із снарядів, скоріше за все випущений із САУ (це встановлять експерти, які фіксують воєнні злочини росіян) о пів на сьому ранку влучив в поліклінічне відділення Великописарівської лікарні.

Від значних руйнувань поліклініку врятувало те, що снаряд не вибухнув, а просто розколовся навпіл. Прибрати небезпечний боєзаряд буде непросто. Він може здетонувати будь-якої миті. Учора ворог теж обстріляв Велику Писарівку з артилерії. Осколки літали по всьому центру селища і влучали в бібліотеку, селищну раду, та інші будівлі. Шановні земляки, говорити, що не варто ігнорувати сигналами сирени мабуть не варто. У нас спочатку вибухає, а потім лунає тривога. То ж просто скористайтеся можливістю евакуюватися, щоб вберегти своє життя та здоров’я.

Велику Писарівку росіяни знищують методично й постійно. Не встигла сумна новина про влучення снарядом у поліклінічне відділення облетіти усіх земляків, як нова велика неприємність, Але, щоправда, не велике лихо. А все завдяки небайдужості місцевих жителів, які відбили будівлю АЗС у пожежі, що виникла в результаті влучання дрона.
Таки ж недарма на сесії селищної ради було прийняте рішення про створення місцевої пожежної команди. Рятівники просто не встигли б доїхати до палаючої заправки, та й невідомо, чи дозволили б їм виїхати на місце пригоди.

Щоправда, щоб створити свою пожежну команду потрібен час, і кадри, А немає ні того ні іншого.
Тому поки що пожежу довелося гасити простим небайдужим громадянам водою з відер та своєю мужністю й ініціативою.
Чи будуть їм знижки на пальне після того, як АЗС запрацює? Навряд чи.
Але ж про це не думали, говорять люди, а просто рятували своє селище від пожежі.
Олексій Пасюга
