Дорогі друзі – шановні земляки.
Радий, що відео щодо мрій про відбудову рідного краю знайшло відгук у ваших серцях.
Кількість переглядів
показує, що справа не лише в цікавих виступах та самих особистостях, які взяли участь у першому опитуванні, а й у вашому бажанні відновлювати та відбудовувати батьківщину, повернутися сюди після перемоги здалеку та зблизька.
А нас б’ють — ми ж не падаєм
Сьогодні пощастило побувати на відкритті нового приміщення (вже другого після евакуації) первинної ланки медичної галузі Великописарівщини.
Колектив “первинки” на чолі з Євгеном Мовчаном розпочав роботу в будівлі, що розташована неподалік від зупинки соціального автобуса громади в Охтирці.
У стислі строки тут було зроблено ремонт спільними зусиллями і майстрів, і самих працівників установи в неробочий час. Так що пацієнти не відчули ніяких незручностей у зв’язку зі зміною місцерозташування.
Подяку працівникам установи на невеличких урочистостях (не до них було, бо чекали пацієнти) висловила очільниця Великописарівської громади Людмила Бірюкова.
Здається, вона була зворушена.
У свою чергу керівник установи Євген Мовчан подякував керівництву громади за увагу до потреб закладу, а працівникам “первинки” за витримку та взаєморозуміння.
Слід зазначити, що наша релокована “первинка” за показниками роботи — серед кращих в області, а головне — може надавати медичні послуги навіть у більшому обсязі, ніж вдома, бо тепер має в своєму користуванні нове обладнання.
Якби ж то це було вдома, а не в евакуації!
Невелике відео про це буде на нашому ютуб каналі. Не забувайте підписуватися на нього, як і на газету “Ворсклу”.
Як, до речі, це роблять працівники “первинки”.
Разом — до перемоги!








