Указом Президента України за вагомий внесок у розвиток і забезпечення діяльності енергетичного комплексу в умовах воєнного стану, особисту мужність і самовідданість, виявлені у ліквідації наслідків аварій на об’єктах енергетичної інфраструктури, сумлінне виконання професійного обов’язку орденами «За мужність ІІІ ступеня» нагороджені:
Сергій Кислий – старший майстер І групи Великописарівської дільниці філії «Охтирський район електричних мереж»;
Олександр Чапля – електромонтер з експлуатації розподільних мереж ІV групи Новослобідської експлуатаційної бригади Путивльської дільниці філії «Конотопський район електричних мереж»;
Олександр Столяренко – майстер ІІ групи Миропільської експлуатаційної бригади Краснопільської дільниці філії «Сумський район електричних мереж»;
Ігор Бутевич – водій автотранспортних засобів транспортно-господарської групи Глухівської дільниці філії «Шосткинський район електричних мереж».
Державні нагороди від Президента України енергетикам вручив начальник Сумської ОВА Володимир АРТЮХ. Він зазначив, що внесок працівників АТ «Сумиобленерго» в боротьбу проти рф рівноцінний внеску захисників: «Енергетики, ризикуючи життям, під обстрілами знову і знову повертають світло в оселі мешканців Сумщини. Вони працюють там, де здавалося б, взагалі неможливо працювати. Нарівні з нашими захисниками і захисницями допомагають усім нам пройти ці важкі часи. Дякую енергетикам і світла пам’ять усім представникам професії, які полягли в боротьбі за світло!».
Голова Правління АТ «Сумиобленерго» Борис ПОПОВ привітав колег із нагородами й зазначив, що Сумщина в числі найбільш обстрілюваних областей України: «І саме завдяки таким людям, як ви, завдяки всьому нашому колективу професіоналів жителі Сумської області зі світлом, попри складну безпекову ситуацію. Пишаюся нашими людьми й бажаю, найголовніше, бути живими та здоровими! Дякую за самовіддану працю!».
Старший майстер І групи Великописарівської дільниці філії «Охтирський район електричних мереж» Сергій Кислий працює в Великописарівській дільниці та особисто відновлює електропостачання споживачам прикордонних громад.
Разом із військовослужбовцями Збройних Сил України та державної прикордонної служби України проводив огляд ліній електропередачі на відстані кількасот метрів від державного кордону України. Під час інтенсивних обстрілів і бомбардувань ворожою авіацією керував евакуацією людей і техніки з Великописарівської дільниці.
«У Великописарівській громаді майже неможливо пересуватися – ФПВ-дрони переслідують усіх. Безпосередньо у Великій Писарівці живуть три наші колеги, на яких, можна сказати, і тримається там світло. Увесь наш колектив залишається працювати в повному складі. Що нас мотивує продовжувати роботу? Жага до життя! Я скрізь шукаю позитив, намагаюся не будувати далеких планів і живу в моменті. Прокинувся – вже чудово!».
Дякуємо нашим колегам за сміливість у боротьбі за світло! Пишаємося та бажаємо Перемоги! Нехай світло переможе!
За матеріалами
АТ «Сумиобленерго»