Тиждень для Великої Писарівки розпочався з нових ударів російської авіації. Чотири керовані авіабомби (КАБи) впали на територію селища та навколо нього, несучи руйнування та страх. Одна з бомб влучила прямо посеред вулиці неподалік центру, на найширшій вулиці населеного пункту . Лише диво вберегло будинки від прямого влучання.
За попередніми оцінками, це була одна з найменших авіабомб, оскільки воронка, що залишилася після вибуху, значно поступається тим, що утворювалися під час бомбардувань Великої Писарівки у березні минулого року. Тоді на місцеву школу вперше в Україні було скинуто найбільшу на той час авіабомбу вагою 1500 кг.
Проте навіть ця «невелика» бомба, що впала в понеділок, принесла значні руйнування. Від ударної хвилі та уламків постраждало щонайменше десять будинків. Деякі з них залишаються без покрівлі, адже їхні господарі були змушені евакуюватися, рятуючи свої життя. Тепер до вибухової хвилі додається ще одна стихія – дощ, який заливає колись добротні оселі, завершуючи руйнівну справу війни.
Проте ремонт іде, а господарі, латаючи дірки жартують, як те й належить 1 квітня: радяться, що робити з вирвою від КАБ – копанку для риби чи яму для сміття.
Відео наслідків вибуху КАБ буде викладено на ЮТУБ 2 квітня, але на наш канал варто підписатися вже сьогодні за наступним посиланням
https://www.youtube.com/channel/UCV7I4F6JQ9COVPwyMJe-M6A
Ну а шматочок відео можна подивитися вже зараз на нашому Телеграм -каналі. не забувайте підписуватися на нього
Дякуємо нашій землячці Жанні Білецькій, яка фінансово підтримала сьогодні журналістів для поїздки у Велику Писарівку для фіксації воєнних злочинів росіян.
Роботу газетярів “Ворскли” можна підтримати донатом на карту 4731 2196 4239 1134 (Приватбанк), щоб ми і надалі могли повідомляти вам про події в прикордонні.
Відео та фото Наталії ПАСЮГИ









