Зворушливе повідомлення від медичного директора Великописарівської лікарні Ніни Порокіної.
Добрі справи робляться тихо, але саме зараз так важливо говорити про них.
Сьогодні Великорисарівська громада майже щодня страждає від ворожих обстрілів, однак місцеві мешканці не падають духом, а навпаки усіма силами намагаються допомагати.
Коноз Олександра Іванівна, що проживає на вул. Прикордонній, 145, нещодавно отримала від держави 2 тонни вугілля. Однак жінка, розуміючи, що попереду селище чекає важка і морозна зима, без вагань віддала паливо для КНП “Великорисарівська лікарня”. Тож, за допомогою КП “Благоустрій” вугілля було доставлено до поліклінічного відділення лікарні. Адміністрація, медичні працівники та пацієнти щиро вдячні Олександрі Іванівні за добре серце. Такі люди надихають, додають сил і віри у світле майбутнє!
