Охтирські дзюдоїсти здобули 10 медалей на турнірі «Кубок Незламних» у Ромнах

18 квітня у місті Ромни відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо «Кубок Незламних», який зібрав понад 200 спортсменів із Сумської, Полтавської, Чернігівської, Черкаської та Харківської областей.

Для юних борців це був не просто старт — можливість перевірити підготовку в реальних поєдинках, відчути конкуренцію і підтвердити свій рівень на татамі.

Вихованці Охтирської ДЮСШ повернулися додому з вагомим результатом — десять нагород різного ґатунку.

Серед переможців — Ісмагілова Кароліна, Білковська Катерина та Пелих Софія, які вибороли перші місця у своїх категоріях.

Срібну медаль здобув Кудреватих Матвій.

Бронзовими призерами турніру стали Масло Денис, Кладько Марія, Сергієнко Антон, Білковський Станіслав, Павлов Назар та Шелег Катерина.

Такий результат — це не лише особисті досягнення спортсменів, а й системна робота тренерів.

До змагань команду підготували Єлізарова Л.П., Кісіль В.І., Меєрович Ю.М., Єрмоленко О.О.

«Кубок Незламних» у Ромнах ще раз підтвердив, що навіть у непростий час діти продовжують тренуватися, змагатися і привозити перемоги, формуючи нове покоління українського спорту.

Інформація та фото – Охтирської міської ради.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *