Повернулися на київський вокзальний базарчик. Ціни вже не дивують

Місяць нас не було на базарчику біля київського вокзалу. Тож, опинившись у столиці, вирішили знову пройтися між ятками й подивитися, що змінилося.

Якщо коротко, то продавці залишилися ті самі. Асортимент теж майже не змінився. Черешня, абрикоси, полуниця, помідори, огірки, зелень — усе, як і раніше, чекає на покупців.

А от ціни стали приємнішими. Черешня вже не коштує як коштовність, а помідори більше не здаються музейними експонатами, які страшно навіть брати до рук.

Черешня в Києві тримає ціну. В Охтирці вже можна взяти за 100

Щоправда, радіти трохи пізно. Бо першу черешню ми вже скуштували тоді, коли вона коштувала майже всі гроші світу. Але ж хто міг знати, що за кілька тижнів вона так подешевшає?

Втім, нам гріх нарікати. Виручає теща, яка по-домашньому піклується, щоб журналіст не залишився голодним. А ще є друзі, які то ягід принесуть, то огірків, то ще чимось пригостять. У такі моменти особливо цінуєш просту людську підтримку.

Цікаво, що минулого разу нам навіть здалося: деякі продукти в Києві дешевші, ніж в Охтирці. Цього разу такого враження вже не склалося. М’яса на прилавках ми, щоправда, не бачили, тому порівняти його вартість не вдалося. Але все інше, здається, у нас удома нині все ж дешевше.

А що скажете ви? Хто піде сьогодні чи завтра на ринок в Охтирці або в інших громадах Охтирщини, порівняйте ціни з київськими та напишіть нам у коментарях. Буде цікаво дізнатися, де цього літа вигідніше купувати овочі та фрукти.

Відео з цінами додаємо. Дивіться, порівнюйте й згадуйте, скільки коштувала перша черешня цього літа.

Читайте також:

🔹 Ціни на Охтирщині: місцевий базар у порівнянні з Сумщиною

🔹 Щоб «Ворскла» й далі була з вами. Передплата на газету на друге півріччя

🔹 Він усе життя вчив дітей, а тепер підтримав газету, яка розповідає про рідний край

Читайте також

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *