Мандрівка до Комишанської громади. «Український клуб Охтирки» відкрив сезон у Малій Павлівці та Комишах

16 червня «Український клуб Охтирки» відкрив новий мандрівний сезон. Цього разу охтиряни вирушили до Комишанської громади — побували у двох селах: Малій Павлівці та Комишах. Здавалося б, один день, два села — що там дивитися? Але ця поїздка швидко довела: на такі місця одного дня мало. Бо там не тільки краєвиди, школи, музеї чи Будинки … Читати далі Мандрівка до Комишанської громади. «Український клуб Охтирки» відкрив сезон у Малій Павлівці та Комишах