Дрони б’ють по зруйнованих вулицях Великої Писарівки. Люди тікають пішки і велосипедами.

У Великій Писарівці дрони продовжують бити навіть по тих вулицях, де вже майже не залишилося цілих будинків. Здавалося б, тут давно немає цілей. Але вороги так не вважають.

Місцевий житель розповідає, що ішов годину тому (16.00, 22 квітня) однією з вулиць без особливої перестороги — більшість хат уже спалені або пошкоджені. Думав, що тут принаймні трохи безпечніше. Не врахував одного — ціллю може бути будь-хто і він сам в тому числі.

Дрон з’явився раптово і вдарив по господарській споруді поруч із уже знищеним будинком. Вибух був такої сили, що чоловіка збило з ніг. За мить сарай зайнявся полум’ям.

Це лише один епізод за сьогодні. Руйнування фіксують і на інших вулицях селища.

Ситуація змінюється щодня. Навіть ті, хто ще недавно казав, що не поїде нікуди, тепер залишають небезпечну територію. Причина проста — жити вже ніде, а небезпека не зникає ні на хвилину.

Із Великої Писарівки та Лугівки люди виходять пішки, виїжджають велосипедами — аби якнайшвидше покинути небезпечну зону.

Втім, є й інша реальність. Попри обстріли, хтось уже садить городи. Працюють на землі і водночас прислухаються — чи не летить дрон.

Читайте також

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *