Вітаємо тих, хто з перших днів повномасштабної російської агресії рятував громаду. 4 травня — Міжнародний день пожежників

Сьогодні відзначають своє міжнародне професійне світо наші пожежники — рятівники, працівники МНС. Так як пожежна частина знаходиться якраз навпроти вікон редакції, нерідко стаємо свідками їхньої нелегкої праці. Особливо часто виклики траплялися у березневі та травневі дні минулого року. Тоді, в дні інтенсивних обстрілів, наші вогнеборці виїжджали на виклики чи не щогодини, рятуючи життя людей та їхнє майно. Були вони міцною опорою і в той час, коли громада залишилася без силових структур. МНСники фактично стали тією силою, до якою за захистом зверталися земляки. Там десь ворожу сигнальну фішку поставили зрадники вночі, там якісь незрозумілі скупчення невідомих осіб — всі зверталися до нашої пожежної частини і завжди знаходили допомогу та підтримку. Дякуємо за тісну співпрацю і допомогу в часи перебування у сірій зоні. Ми пам’ятаємо все це і цінимо ваш внесок у Перемогу. Дякуємо за вашу мужність і патріотизм!

З нагоди свята бажаємо вам поменше тривожних викликів і побільше можливостей для відпочинку у колі сім’ї. Ви завжди бажані гості в редакції газети. Слава Україні!

Коментарі
  1. Щиро вітаю вогнеборців зі святом. Бережіть себе. Слава Україні!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *