
Будинок 13- річного Михайлика з Великої Писарівки залишився лише в його спогадах та фотоальбомі.

Вчергове росіяни обстріляла Великописарівську громаду з різних видів зброї.
Будинок наших героїв розташований по вул. Прикордонній ( колишній Московській), що навпрямутрохи більше 3 км від кордону з ворогом.
“Прильоти” прийшлися на територію домогосподарства мирних мешканців, зруйнувавши житлове приміщення та все що було на подвір’ї.
Історія родини Людмили Маловичко з перших вуст плануємо пізніше розмістити на сторінках нашого видання.
На відбудову необхідні гроші. Їх в сім’ї постраждалих немає. Попереду зима з дощами та снігами. Якщо будівлю не перекрити, або хоча б не прикрити, вода потрапить в домівку і продовжить руйнування.
Терміново потрібні кошти. Сподіваємося, земляки відгукнуться і допоможуть коштами постраждалим.
Карта Ощадбанку 4790 7299 3008 1237.

