27 квітня 2023 року у Сумах на великому екрані відбулася прем’єра фільму “Зруйновані мости”, знята командою відомої журналістки з Києва Сніжаною Коваленко. На ТБ, в Інформаційному марафоні цей документальний фільм демонстрували місяць тому. А тепер його приїхала презентувати особисто й Сніжана.
Під час презентації журналістка подякувала жителям Великописарівщини за сприяння у зйомках, а особливо всім, хто потрапив до кадру. На це потрібна певна мужність, бо ці люди живуть у прикордонні, що постійно знаходиться під обстрілами.
Зі свого боку ми дякуємо Сніжані та її колегам за увагу до нашого краю, за можливість показати світові життя людей на “нулі”.
