І знову Велику Писарівку атакували дронами

17 червня, як мінімум 7 ворожих дронів прилетіли у селище. Два з них не вибухнули.

Так, один російський дрон упав неподалік лікарні на дорогу.
На щастя, він не вибухнув та не завдав шкоди й без того постраждалому куточку Великої Писарівки, а головне — місцевим жителям, які відмовляються від евакуації.


Нагадаємо, що минулого тижня дрон прилетів та вибухнув неподалік колишнього дитячого відділення лікарні.


Цього разу ворожий літальний апарат просто впав на дорогу і з розбитого боєприпасу посипалися кульки, як із підшипника.


Можна тільки уявити, що б сталося, якби боєзаряд здетонував. Неподалік якраз були люди. Вцілілі залишки дрону тепер послужать нашим військовим і знадобляться для знищення ворогів.


* * *
Наступний дрон прилетів на територію Великописарівської лікарні й на щастя теж не вибухнув.
Боєзаряд до нього у вигляді гранати до РПГ залишився лежати на даху однієї з будівель лікарні, а сам дрон упав на землю й певний час ще підстрибував, намагаючись злетіти. Але куди ти полетиш без пропелерів?!


А от наші воїни, які забрали дрон, відремонтують його і змусять летіти тепер на ворожі позиції.
Щоб знешкодити боєзаряд, керівник лікарні Сергій Драгун повідомив на номер “102” .
Олексій ПАСЮГА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *