Новий навчальний рік – новий керівник! З 1 вересня Заводський ліцей Кириківської громади очолила Тетяна Котлярова. «Ворскла» поспілкувалася з гдиректоркою і розпитала про першочергові плани та завдання ввіреного їй закладу.

Отже, Тетяна Вадимівна має дві вищі педагогічні освіти: закінчила Глухівський університет, а потім — Харківський. Стаж роботи в педагогіці — 10 років. Працювала директором Центру професійного розвитку педпрацівників відділу освіти Великописарівської селищної ради.
Після повномасштабного вторгнення родина виїхала з Великої Писарівки до Рябини. Жінка займалася дітьми, яких у неї двоє: донечки віком 14 та 6 років.
— Оголошення про те, що Заводський ліцей шукає директора, побачила в Фейсбуці, — розповідає пані Тетяна. — Якраз напередодні нового навчального року поїхала на співбесіду до відділу освіти і отримала роботу.
У підпорядкуванні Тетяни Котлярової 50 осіб штатних працівників (33 педагоги та 17 обслуговуючого персоналу), а також 340 учнів. Навчання поки що проходить у режимі онлайн, але планується вихід на очний формат. А ті діти, які евакуювалися за кордон, продовжать здобувати знання дистанційно.
Чи вводитиме нова директорка нові правила? Ні. Ліцей як працював, так і працюватиме далі по налагодженій схемі і звичному алгоритму дій.
— Спочатку мені було страшно, лякала відповідальність і за школу, і за учнів, і за колектив, — каже наша героїня. — Але, відчувши допомогу колег та підтримку відділу освіти, всі страхи розвіялися.
Працюватиму над стратегічним розвитком закладу, буду мотивувати колектив, створювати умови для подальшого професійного розвитку. Розвиватиму заклад освіти так, щоб задовільнити потреби учнів, які зможуть знайти своє місце в сучасному світі.
Побажаємо Тетяні Вадимівни успіхів на педагогічній ниві, а Заводському ліцею – процвітання учнівськими талантами!
Оксана Ковальова