Яка щемлива краса! Які працьовиті люди жили там! І яка розруха там зараз… Слів болі та скорботи не вимовити, як і відрази та гніву до сусідньої країни!
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Ваш комментар *
Ім'я *
Email *
Зберегти моє ім'я та e-mail в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
Яка щемлива краса! Які працьовиті люди жили там!
І яка розруха там зараз… Слів болі та скорботи не вимовити, як і відрази та гніву до сусідньої країни!