Після дощу

Коментарі
  1. Яка щемлива краса! Які працьовиті люди жили там!
    І яка розруха там зараз… Слів болі та скорботи не вимовити, як і відрази та гніву до сусідньої країни!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *