Мужній фармацевт працював і під обстрілами

Звичайно, до професійного свята можна було зробити якісне фото працівника однієї з аптек Великої Писарівки Олександра Мірошниченко. Однак саме ця світлина — з тих часів, коли громада була фактично в сірій зоні, відрізана від усього світу, без доступів до медикаментів. Аптека, в якій працює пан Олександр тоді була практично єдиним фармацевтичним закладом, що продовжував діяти. При цьому Олександр Мірошниченко відчиняв аптеку в будь-який час не лише для військових, а будь-якому потребуючому. Тому в день професійного свята пан Олександр напевно буде приймати безліч вітань від вдячних земляків.

На фото: 12 березня минулого року. Олександр Мірошниченко продає останні запаси ліків.

Олексій Пасюга

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *