14 травня близько 15:00 на трасі між Охтиркою та Кириківкою сталася дорожньо-транспортна пригода за участі двох автомобілів.
За попередньою інформацією, зіткнення сталося під час маневру обгону. У результаті аварії одна з автівок зазнала значних механічних пошкоджень, інша злетіла з дороги та перекинулася.


У перекинутому автомобілі перебували чоловік, жінка та дитина. За попередніми даними, дитина серйозно не постраждала. Чоловік також зазнав травм. Жінку госпіталізували працівники екстреної медичної допомоги.
Очевидці повідомляють, що після аварії чоловіка затисло в салоні автомобіля. Допомогу йому надали небайдужі водії, які зупинилися на місці пригоди та допомогли вибратися з понівеченої машини.



Оперативно повідомити екстрені служби вдалося завдяки працівнику поліції, який випадково опинився поруч. Він швидко передав медикам інформацію про місце аварії, і бригада екстреної медичної допомоги оперативно прибула на виклик.


Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини та причини дорожньо-транспортної пригоди.
Нагадаємо, раніше «Ворскла» повідомляла про інші аварії та надзвичайні події на дорогах Охтирського району. Більше новин Охтирщини читайте у рубриках «В громадах Охтирщини» та «Життя прикордоння».
ДТП вкотре нагадує водіям про необхідність бути максимально уважними на трасі, особливо під час обгону та маневрування. Навіть кілька секунд ризику можуть мати серйозні наслідки.
Більше новин Охтирщини, прикордоння Сумщини, оперативної інформації про надзвичайні події, ситуацію в громадах та життя прикордонних сіл читайте на сайті медіа «Ворскла».
Читайте також
Читайте також