До уваги передплатників “Ворскли”!

Не зважаючи на скорочення листонош, періодику будуть доставляти у всі населені пункти Великописарівщини

До редакції газети “Ворскла” звертаються обурені жителі Великописарівщини, які повідомляють, що деякі листоноші не приймають передплату на ІІ півріччя. Вони мотивують це тим, що їхні посади будуть скорочені й ніхто газету передплатникам не принесе.

На жаль, повторюється ситуація кількарічної давнини, коли “Укрпошта” лише почала вводити пересувні відділення, скорочуючи при цьому посади місцевих листоношів. Тоді теж дехто говорив, що газети ніхто носити не буде. Як з’ясувалося з часом, пересувні відділення доставляють газету в усі населені пункти. Роблять це по-різному, іноді не вчасно. Але на оперативність матеріалів у “Ворсклі” це не впливає. Ми давно перейшли з новинного формату в літописний, а новини повідомляємо лише ті, що не старіють.
Так що передплачуйте газету не лише у листоношів, а й зателефонувавши до редакції газети “Ворскла”. Ми передплатимо для вас газету через центральний вузол зв’язку. Повідомляйте нам про відмову листоношів приймати передплату за номером 066-71-72-898. До речі, керівництво Великописарівської громади вже розробляє альтернативну доставки газети у віддалені села громади. Йдуть перемовини про це й з Кириківською громадою.

Головне зараз дати зрозуміти “Укрпошті”, що “Ворсклу” передплачували й будуть передплачувати не зважаючи ні на що. Так що газету доведеться доставляти щотижня, а не з’являтися в селі раз у місяць лише у день доставки пенсії. І пам’ятайте, якщо не передплатити газету, то її точно приносити не будуть.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *