За сприяння громадського об’єднання “Фонд розвитку Грунської громади” та фінансування його міжнародних партнерів, медичні заклади Грунської громади отримали електровелосипеди. Тепер медичним працівникам цих закладів буде і зручніше добиратися до роботи, і обслуговувати за необхідності жителів громади.
Під час приємної події керівниця громадського об’єднання Людмила Савкова розповіда землякам, що ГО “Фонд розвитку Грунської громади” було створене ще у 2018 році й з того часу зробило чимало корисного для земляків, залучаючи кошти в громаду на придбання необхідного для її жителів. Але лише цим не обмежується дісльність ГО.
На запрошення керівниці в громаду приїжджають ментори та тренери, які проводять навчання активним та небайдужим мешканцям, які хочуть зробити життя земляків кращим та цікавішим. Так, нещодавно тут побувала тренерка Ніна Гаєвська. Вона провела тренінг з самооборони. Участь у ньому взяли усі бажаючі жінки з громади. Попереду ще багато навчань, головне, щоб було прагнення брати у них участь, зазначила Людмила Савкова.
Інструктаж з освоєння електровелосипедів провів присутній на заході заступник голови Грунської громади Ігор Савков.
Докладніше про подію дивіться на відео на Ютуб каналі газети “Ворскла”.
Наталія ПАСЮГА
