З Днем рибалки, друзі, багаторічні члени ГО рибалок-любителів “Україна”!
Бажаю вам, щоб кожна рибка сама стрибала у ваш човен, а гачок завжди знаходив найбільшу здобич! Нехай ваші рибальські пригоди будуть сповнені радістю, а улов — завжди величезний і смачний. І головне, щоб ставок або річка завжди дарували вам спокій і натхнення.
А тепер анекдот для настрою:
Один рибалка приходить додому з порожніми руками. Дружина питає його:
— Ну що, знову нічого не зловив?
— Ні, чому ж, зловив! Тільки випустив.
— Чому випустив?
— Вона на мене так жалібно дивилася…
Так що нехай ваші рибки дивляться на вас тільки з захопленням, а не з жалем, і нехай кожна риболовля буде сповнена веселощів та приємних сюрпризів! Хай ваші поплавці завжди танцюють від клювання, а рибацьке щастя не залишає вас ні на мить!
Зі святом, рибалки!
З повагою — Володимир БОДАРЄВ,
голова громадського об’єднання
рибалок-любителів “Україна”
Анекдоти до свята
– Ну як, мужики, клює?
– Клює! Не встигаємо діставати з рюкзака пляшки!
* * *
– Сусідко, я бачу, останнім часом ваш чоловік помітно схуд. Він не хворіє?
– Ні, просто він щодня ходить на риболовлю.
– І тому худне?
– Звичайно. Адже він харчується тільки тієї рибою, яку зловить.
* * *
– У вас підвищений тиск, – говорить лікар пацієнтові-рибаку.
– Це після рибалки…
– Рибалка, навпаки, заспокоює…
– Згоден з вами, лікарю. Але я ловлю рибу в забороненому місці.
* * *
І закинув дід невід, і зловив він рибку! І ще раз закинув він невід, і зловив ще одну рибку! І в третій раз закинув він невід, і витягнув катер – і виконав три бажання рибнагляду!
* * *
Вечір над річкою. Старий рибак, нічого не піймавши, змотує вудки. Бурмоче: “Якщо б це так не заспокоювало – задушили би всіх!”
* * *
Два приятелі були на риболовлі. Одному пощастило: він витягнув великого ляща, який несамовито смикався і ніяк не давався в руки.
– Послухай, як мені його убити? – запитав удачливий рибалка.
– А ти його втопи!
* * *
Двоє рибалять. Один каже:
– У тебе немає із собою запасного поплавка?
– Навіщо тобі?
– Так мій весь час тоне.
* * *
Дзвінок на мобільник:
– Милий, ти де?
– Я на риболовлі.
– А хто це там так голосно дихає?
– Це щука.
* * *
Зловив інспектор рибнагляду рибака і каже:
– Ти попав мужик, рибку то тут не можна ловити!
– А я і не ловлю.
– Так що ти мені париш, а це що?!
– Ну це моя риба, я її погуляти привіз. Випускаю, потім свищу – вона і повертається, і ми йдемо додому.
– Та гаразд, а ну покажи.
Мужик випустив рибу, і стоять дивляться. Інспектор говорить:
– Ну свисти.
– Навіщо?
– Щоб риба повернулася.
– Яка риба?
НА ФОТО: голова громадського об’єднання
рибалок-любителів “Україна” Володимир Бодарєв з черговим уловом. Він говорить, що щука затягнула на 3 кг. Заздрісники стверджують, що там всього 2,7 кг

Подобається
Коментувати
Поширити