14 липня — День рибалки

З Днем рибалки, друзі, багаторічні члени ГО рибалок-любителів “Україна”!

Бажаю вам, щоб кожна рибка сама стрибала у ваш човен, а гачок завжди знаходив найбільшу здобич! Нехай ваші рибальські пригоди будуть сповнені радістю, а улов — завжди величезний і смачний. І головне, щоб ставок або річка завжди дарували вам спокій і натхнення.

А тепер анекдот для настрою:

Один рибалка приходить додому з порожніми руками. Дружина питає його:

— Ну що, знову нічого не зловив?

— Ні, чому ж, зловив! Тільки випустив.

— Чому випустив?

— Вона на мене так жалібно дивилася…

Так що нехай ваші рибки дивляться на вас тільки з захопленням, а не з жалем, і нехай кожна риболовля буде сповнена веселощів та приємних сюрпризів! Хай ваші поплавці завжди танцюють від клювання, а рибацьке щастя не залишає вас ні на мить!

Зі святом, рибалки!

З повагою — Володимир БОДАРЄВ,

голова громадського об’єднання

рибалок-любителів “Україна”

Анекдоти до свята

– Ну як, мужики, клює?

– Клює! Не встигаємо діставати з рюкзака пляшки!

* * *

– Сусідко, я бачу, останнім часом ваш чоловік помітно схуд. Він не хворіє?

– Ні, просто він щодня ходить на риболовлю.

– І тому худне?

– Звичайно. Адже він харчується тільки тієї рибою, яку зловить.

* * *

– У вас підвищений тиск, – говорить лікар пацієнтові-рибаку.

– Це після рибалки…

– Рибалка, навпаки, заспокоює…

– Згоден з вами, лікарю. Але я ловлю рибу в забороненому місці.

* * *

І закинув дід невід, і зловив він рибку! І ще раз закинув він невід, і зловив ще одну рибку! І в третій раз закинув він невід, і витягнув катер – і виконав три бажання рибнагляду!

* * *

Вечір над річкою. Старий рибак, нічого не піймавши, змотує вудки. Бурмоче: “Якщо б це так не заспокоювало – задушили би всіх!”

* * *

Два приятелі були на риболовлі. Одному пощастило: він витягнув великого ляща, який несамовито смикався і ніяк не давався в руки.

– Послухай, як мені його убити? – запитав удачливий рибалка.

– А ти його втопи!

* * *

Двоє рибалять. Один каже:

– У тебе немає із собою запасного поплавка?

– Навіщо тобі?

– Так мій весь час тоне.

* * *

Дзвінок на мобільник:

– Милий, ти де?

– Я на риболовлі.

– А хто це там так голосно дихає?

– Це щука.

* * *

Зловив інспектор рибнагляду рибака і каже:

– Ти попав мужик, рибку то тут не можна ловити!

– А я і не ловлю.

– Так що ти мені париш, а це що?!

– Ну це моя риба, я її погуляти привіз. Випускаю, потім свищу – вона і повертається, і ми йдемо додому.

– Та гаразд, а ну покажи.

Мужик випустив рибу, і стоять дивляться. Інспектор говорить:

– Ну свисти.

– Навіщо?

– Щоб риба повернулася.

– Яка риба?

НА ФОТО: голова громадського об’єднання

рибалок-любителів “Україна” Володимир Бодарєв з черговим уловом. Він говорить, що щука затягнула на 3 кг. Заздрісники стверджують, що там всього 2,7 кг

На зображенні може бути: 1 особа, щука та вудка

Переглянути статистику

Охоплення допису: 0

Подобається

Коментувати

Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *