Такі слова написані на стенді перед Стіною Пам’яті, що на Успенській площі в Охтирці. Відсьогодні Стіна Пам’яті продовжилася на 30 наших героїв – загиблих захисників України.
Це волонтерський проєкт родини Лисенко. Вперше Стіну Пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО було установлено за ініціативи Володимира Лисенка. Він організував, фінансував і встановлював у свій час, а саме 22.11.2014 року.
Володимир Лисенко загинув, виконуючи військовий обов’язок, у перший день повномасштабного вторгнення рашистів на нашу країну. Всі загиблі захисники, стали нашими ангелами-охоронцями. Світлини 160 героїв відтепер на Стіні Пам’яті в Охтирці. Справу свого чоловіка, волонтерську діяльність, продовжує його дружина Мирослава та вся їхня родина.
Мартиролог загиблих продовжується. 6 березня Охтирщина прощалася із загиблим у бою за Україну молодшим сержантом Сергієм Голубченком.
6 березня зустрічав би свій 44-й день народження Сергій Гавриленко, та не судилося. Сергій загинув, виконуючи військовий обов’язок, у боях за Харків.
Щоб дізнатися більше про кожного героя – зупинись, підійди, прочитай. Вшануй.
Вічна слава героям! Світла пам’ять. Наша пам’ять і шана.
6.03.2024р.
Валерія Бакуліна.
