На Охтирщині поліцейські встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди, у якій травмувалися дві жінки. Аварія сталася в Охтирці.
Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора близько 10:00 на одній із вулиць міста Охтирка. На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції.
За попередніми даними правоохоронців, 52-річний водій автомобіля Chery Amulet не впорався з керуванням. Унаслідок цього транспортний засіб виїхав за межі проїзної частини та зіткнувся з деревом.

У результаті автопригоди тілесні ушкодження отримали дві пасажирки автомобіля — жінки віком 70 та 75 років. Їх госпіталізували до медичного закладу, де медики надають необхідну допомогу.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.
Наразі триває досудове розслідування. Правоохоронці встановлюють усі обставини події.
Поліція вкотре закликає водіїв бути уважними за кермом, обирати безпечну швидкість руху, враховувати стан дороги, погодні умови та не відволікатися під час керування автомобілем. Особливо обережними слід бути на міських вулицях, де будь-яка помилка може мати тяжкі наслідки.
За інформацією поліції Сумської області.
ДТП в Охтирці. Після зіткнення з легковиком мотоцикліста госпіталізували
ДТП між Охтиркою та Кириківкою. Авто злетіло з траси й перекинулося
Нічна ДТП поблизу Чернеччини завершилася загибеллю пасажирки
Читайте також
