У Охтирському районі за тиждень з 13 по 19 квітня 2026 року зафіксовано зниження захворюваності на ГРВІ, але зросла кількість госпіталізацій і випадків серед дітей. Такі дані епідемічного моніторингу оприлюднив районний підрозділ ДУ «Сумський ОЦКПХ МОЗ».
Скільки хворіли на ГРВІ в Охтирському районі
За тиждень зареєстровано 342 випадки ГРВІ та 2 випадки COVID-19. Водночас за 16-й тиждень (10–17 квітня) захворіли 344 особи — це на 9 менше, ніж тижнем раніше (353).
Інтенсивний показник становить 287,7 на 100 тисяч населення проти 295,2. Рівень захворюваності знизився на 2,6%.
Випадків грипу не зафіксовано (було 2), COVID-19 — без змін (2 випадки).
Діти хворіють більше
Серед дітей у Охтирському районі захворюваність зросла:
Серед школярів:
Госпіталізації та інші хвороби
За тиждень госпіталізовано 11 пацієнтів (було 7). Летальних випадків немає.
Окрім ГРВІ, у Охтирському районі зафіксовано:

Укуси тварин і кліщів
За тиждень — 12 звернень:
Радіаційний фон
Станом на 20 квітня рівень радіації в Охтирському районі становить 0,12 мкЗв/год і відповідає нормі для Сумської області.
Медики повідомляють, що епідемічна ситуація в Охтирському районі контрольована, по всіх випадках проведені необхідні протиепідемічні заходи.
Марія АЗІМОВА