Легкоатлети з Великописарівської ДЮСШ здобули нові перемоги на всеукраїнських змаганнях

Юні спортсмени з прикордонної Великописарівської громади, які через війну стали внутрішньо переміщеними особами, продовжують демонструвати силу характеру та високі результати на всеукраїнському рівні. Вихованці Великописарівської ДЮСШ Великописарівської селищної ради Сумської області успішно виступили на всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «Фестиваль легкоатлетичного триборства».

Змагання серед юнаків та дівчат 2013–2014 років народження, а також 2015 року народження і молодших проходили в Івано-Франківську в межах III етапу фестивалю.

Найкращий результат серед представників Великописарівської ДЮСШ показав Максим Шейко. Юний спортсмен виборов срібну нагороду у триборстві, до якого входили:

  • біг на 60 метрів;
  • штовхання ядра вагою 2 кг;
  • метання м’яча 150 грамів.

Також достойно виступили й інші спортсмени з прикордонної громади.

Владислав Сядра у триборстві (біг 60 м, біг 50 м з бар’єрами та біг 300 м) посів четверте місце.

Катерина Кулик у програмі триборства (біг 60 м, 300 м та 600 м) увійшла до десятки найкращих, посівши восьме місце.

Попри складні умови воєнного часу та життя далеко від рідного дому, діти з Великописарівської громади продовжують тренуватися, представляти Сумщину на спортивних аренах України та досягати нових успіхів.

У громаді дякують тренерам за наполегливу працю, а українським військовим — за можливість дітям займатися спортом і брати участь у змаганнях.

Світлана Яночкіна

Читайте також про наших юних художників в Ужгороді:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *