Юні художники з Охтирки на «БарвоКемпі» в Ужгороді: перемоги, сакури та мистецтво під час війни

Можливо, мистецтво – це останнє, що потрібно для того, щоб вижити у цій війні, але не останнє, що допоможе підтримати наше ментальне здоров’я під час війни», – вважає Яніна Тищенко, творчий педагог, керівниця арт-студії «Колорит», викладачка Охтирської дитячої художньої школи ім. Т.Г.Шевченка. 17-20 квітня цього року в Ужгороді відбувся ІІІ Всеукраїнський пленер «БарвоКемп», в якому … Читати далі Юні художники з Охтирки на «БарвоКемпі» в Ужгороді: перемоги, сакури та мистецтво під час війни